Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Adidas Flux - czy ten model nadaje się pracy?

Chciałam się doradzić wszystkich tych, którzy lubią spacerować i do tego używają wtedy butów marki Adidas. Co sądzicie o tym, żeby kupić sobie buty na piesze podróże do pracy i żeby były to buty marki Adidas. Może polecicie jakiś konkretny model?
06-19-2019, 07:51 AM
Reply
Żaden problem. Od razu mogę Ci polecić model Flux firmy Adidas. To bardzo ciekawy model, który występuję w kilku kolorach. Jako, że większość to ciemne barwy, to i do pracy można w takich butów chodzić. Mimo, że model ma wiele zastosowań sportowych, to najczęściej można go spotkać w mieście. O Adidasach Flux zawsze zaczyna się robić głośniej wiosną i latem, kiedy pogoda sprzyja ich noszeniu.
06-19-2019, 09:19 AM
Reply
Świetny model, naprawdę super.
06-19-2019, 11:52 AM
Reply
Ja za to mogę napisać wszystkim facetom, że jeżeli chcą sobie pograć profesjonalnie w piłę, to powinni zaopatrzyć się w zawodowe buty. Można je znaleźć tutaj https://ctxsport.com/produkt/buty-mercur...ex-iii-ic/.Ten model daje dużą swobodę w operowaniu piłą. Coraz większa grupa piłarzy używa sprzętu tego właśnie producenta. Cena za Nike Mercurial jest dość niska w porównaniu ile godzin trwało przygotowanie tego modelu w laboratoriach producenta.
06-19-2019, 01:12 PM
Reply
Trochę znam ten temat i wiem, że prace projektowe przy butach trwają naprawdę tygodniami, a wyniki są utrzymywane w tajemnicy przez wiele miesięcy i przed samą premierą, która może być bardzo uroczysta.
06-19-2019, 04:05 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links