Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Architektura wnętrz

Architektura wnętrz
Cześć. Chciałbym Was zapytać o radę, czy znacie dobrą firmę, zajmującą się projektowaniem wnętrz? Chciałbym się zgłosić do takiej firmy. Najbardziej bym chciał skontaktować się z firmą architektoniczną z Wrocławia, ponieważ stamtąd pochodzę i byłoby świetnie porozmawiać z przedstawicielami biura z tamtych okolic. W sumie jest mała szansa.. ale czy ktoś może coś polecić, proszę?
06-13-2016, 04:39 PM
Reply
Architektura wnętrz
Ja swojego czasu grubo się wybierałam na architekturę i moim skrytym marzeniem było zatrudnienie się w biurze projektowym. Ale nietety.. zaszłam w ciążę (może nie tyle niestety, co jednak pokrzyżowało mi to plany) i teraz moje plany zupełnie się zmieniły.
06-13-2016, 05:13 PM
Reply
Architektura wnętrz
Polecam Ci super firmę: http://www.yvdesign.pl/galeria/architektura/ pod tym linkiem będziesz mógł przeczytać o tym jakie usługi z zakresu architektury oferują i ogólnie, poczytać o ich działalności itp. No i najlepsze, są oni z Wrocławia Wink Także wydaję mi się, że w 100 procentach wypełniłem Twoje życzenie Tongue
06-13-2016, 06:57 PM
Reply
Architektura wnętrz
Ooo kolego, ale jestem Ci wdzięczny! Nie dość, że mi pomogłeś, to ta firma jest mega niedaleko mnie.. jak to się stało, że o nich nie słyszałem, hmm.. no cóż, tak czy inaczej gorąco Cię pozdrawiam i serdecznie dziękuję raz jeszcze!
06-13-2016, 08:34 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links