Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Bardzo cienka i wiotczejąca skóra.

Hej. Zauważyłem u siebie, że moja skóra zaczeła mi się tak jakby ciągnąć. Jest jakaś taka „rzadka”. Wiecie z czego to może wynikać i jak temu zaradzić? Potrzebuję jakiegoś stałego rozwiązania bo niewiem czy jest sens kupować kosmetyki w sklepach.
05-05-2016, 01:32 PM
Reply
Wygląda na to, że masz brak kolagenu i powinieneś jak najszybciej zacząć go dostarczać do organizmu, bo następnie możesz zacząć łamać albo skręcać kończyny. Brka kolagenu to poważna sprawa, bo przy niewelkich zmianach w stylu życia można znacnie poprawić sobie jego jakość. Jeśli chodzi o suplementy to ja polecam ten: http://www.kolagenowysklep.pl/oferta/sup...2ek-detail . Biorę i chociaż nie miałam aż tak ciężkiej postaci jak ty, to jednak jego brak mi się dawał we znaki. Różnica? Kolosalna. Są też kosmetyki.
05-05-2016, 02:20 PM
Reply
Masz jakiś przykład?
05-05-2016, 03:20 PM
Reply
Najważniejsze, żebyś dostarczał go do wewnątrz. Potem sobie zamów kolagen naturalny Silver, w tym samym sklepie jest. wtedy masz kompleksową terapię, i sam zobaczysz różnicę. Ale badania tak czy siak warto zrobić, dla własnego spokoju. Zawsze jeśli coś nas niepokoi to się powinno robić.
05-05-2016, 05:56 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links