Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Chcę kupić swojemu mężczyźnie naturalne kosmetyki. Polecicie jakieś?

Mój TŻ powoli daje się zreformować i nawrócić na naturalne metody Smile Chyba po prostu wie, jakie to dla mnie ważne, bo od zawsze troszczyłam się o zwierzęta i przyrodę. A za tym oczywiście tez o swoje zdrowie. Tylko teraz mam problem… bo w sklepie, w którym ja kupowałam kosmetyki nie ma takich dla panów. Może Wy znacie jakiś dobry?
09-19-2017, 10:24 AM
Reply
Prawdziwy mężczyzna myje się tylkow morzu, wyskakując z drakkara, albo w górskim potoku :]
09-19-2017, 10:58 AM
Reply
Tak, a poza tym nosi brodę do pasa, kolczugę i topór Tongue Epoka wikingów już się skończyła, kolego!
09-19-2017, 12:38 PM
Reply
Niektórzy to rzeczywiście mają fantazję Big Grin Ale odpowiadając na Twje pytanie – naturalne kosmetyki dla mężczyzn dostępne są na przykład tutaj https://www.spadomowe.pl/mezczyzna-c-34.html. Ja osobiście u nich robię zakupy. Kupuję tam balsamy do twarzy po goleniu, mydła, olejki do pielęgnacji brody (no mam, mam Tongue) i oczywiście mydła itp. Ładnie pachną a przy tym nie mają parabenów, ani innych substancji zapachowych, czy konserwujących.
09-19-2017, 12:48 PM
Reply
Hm… nigdy nie słyszałam o tym sklepie.
09-19-2017, 02:03 PM
Reply
Ja dowiedziałam się o nim niedawno i żałuję, że tak późno, bo naprawdę Spa Domowe to idealne miejsce dla tych wszystkich, którzy chcą kupić sobie naturalne kosmetyki w naprawdę dobrej cenie. Wcześniej dawałam nawet trzy razy tyle, co teraz! Wyobrażacie sobie!?
09-19-2017, 05:03 PM
Reply
To rzeczywiście sporo. No sprawdzimy ich. Dzięki! Smile
09-19-2017, 05:55 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links