Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Chcę zanocować w hostelu w Warszawie – polecicie jakiś?

Wybieram się do Warszawy z moją narzeczoną, ponieważ ona jest Ukrainką i nigdy nie była w stolicy mojego kraju. Szukam apartamentu, w którym możemy zanocować.
09-01-2017, 11:15 AM
Reply
Polecam Ci wybrać któryś z apartamentów hostelu MishMash, ponieważ wszystkie apartamenty zlokalizowane są w centrum. W ten sposób najwygodniej będzie Ci pokazać ukochanej piękno stolicy Twojego kraju.
09-01-2017, 01:05 PM
Reply
Kolega wyżej polecił Ci hostel godny uwagi, moim zdaniem te apartamenty to najlepsze hostele w Warszawie. Wiele dowiesz się ze strony: http://mishmashhostel.com/o-naszym-hostelu/, gdzie napisane jest ogólnie o warunkach panujących w hotelu, udogodnieniach, w odpowiednich zakładkach znajdziesz też promocje i cennik. Dość często jeżdżę do Warszawy i za każdym razem zatrzymuję się właśnie tutaj. Niezależnie od tego, czy jadę jedynie z ukochaną, czy z grupą przyjaciół, czy może mam spotkanie biznesowe. Znajdziesz w ofercie apartament na każdą okazję i to jest świetne.
09-01-2017, 01:33 PM
Reply
Zgodzę się, ja też widziałem już kilka apartamentów z tego powodu, że jeździłem do stolicy w różnych intencjach.
09-01-2017, 01:46 PM
Reply
Jeśli chodzi o hostele w Warszawie tanie oferty znajdziesz na stronie: http://mishmashhostel.com/, tak jak wyżej piszą koledzy. Cennik jest atrakcyjny, zwłaszcza jak na taki super standard pokoi, dodatkowo dostępne są promocje w hostelu.
09-01-2017, 03:51 PM
Reply
Dziękuję Wam za pomoc!
09-01-2017, 05:26 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links