Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Chronienie dziecka i samego siebie

Cóż tu dużo gadac narobilem sobie problemow. Powaznych problemow. I w tym momencie moim priorytetem jest zabezpieczenie swojego 10 letniego dziecka i samego siebie. Poszukuję dwóch w pelni mobilnych urzadzen które ze spokojem będę mogl uzytkowac do czasu rozwiazania wszystkich spraw. Co mi poradzicie?
01-13-2016, 07:21 PM
Reply
Jeżeli problemy są az tak powazne to rzeczywiście należy się zabezpieczyc. Słuchaj, ja dokonałem zakupu gps dla dziecka w jednym ze sklepów internetowych. Poczytałem ogólne opinie o tym sprzęcie, zapytałem na pomocy technicznej sklepu i udało mi się dokonać właściwego wyboru. Tobie również polecam tę drogę.
01-13-2016, 07:50 PM
Reply
Chronienie dziecka również polecam przy pomocy lokalizatora. Zawsze będziesz mial dostęp do informacji o miejscu, w ktorym znajduje się pociecha. Do swojej ochrony używałbym http://www.mojszpieg.pl/przenosny-zaglus...kamer.html. Najlepiej się prezentuje ze wszystkich zagłuszaczy.
01-13-2016, 09:57 PM
Reply
Dzięki bardzo za wszystkie odpowiedzi. Sklep, do którego link podałeś wygląda ciekawie i profesjonalnie. Chyba zdecyduję się na zakup u nich bo mają konkretna oferte. Jeszcze raz dziekuje i trzymajcie kciuki w intencji rozwiazania mojej trudnej sytuacji.
01-13-2016, 10:20 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links