Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Co sądzicie o automatycznych kosiarkach do trawy?

Hej, chciałabym się dowiedzieć co sądzicie na temat automatycznych kosiarek do trawy? Czy warto taką kupić zamiast tradycyjnej kosiarki spalinowej?
08-25-2016, 10:23 AM
Reply
Ja nie jestem przekonany do tych automatycznych. Wolę swoją kilkuletnią kosiarkę spalinową, która jest solidna i bezawaryjna.
08-25-2016, 11:18 AM
Reply
A ja zdecydowałem się na kosiarkę automatyczną i uważam, że był to bardzo dobry wybór. Wybrałem jedną z kosiarek opisanych pod adresem internetowym http://www.agrotech-poznan.com.pl/kosiar...ower.html. Dzieki temu urządzeniu mogę zająć się innymi sprawami niż koszenie trawy, bo ta kosiarka wykonuje swoje zadanie sama – wystarczy ją tylko włączyć. Może nawet pozostawać w ogrodzie przez całą dobę, bez względu na panujące warunki pogodowe. Ma bowiem wytrzymałą konstrukcję, która na to pozwala.
08-25-2016, 01:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2016 10:39 PM przez nsbokna.)
Reply
A co z kwestią bezpieczeństwa? Nie obawiasz się tak zostawić kosiarki samopas jeżdżącej po ogrodzie?
08-25-2016, 02:36 PM
Reply
Myślę, że została zaprojektowana z duża dbałością o kwestie bezpieczeństwa. Po pierwsze, jej noze znajdują się z dala od jej zewnętrznych krawędzi, więc gdy kosiarka napotyka przeszkodę, zatrzymuje się i zmienia kierunek ruchu, nie powodując żadnych uszkodzeń. Po drugie, w przypadku wywrócenia maszyny lub jej uniesienia, noże zatrzymują się automatycznie. Wreszcie, za pomocą specjalnego przewodu ograniczającego można samemu wydzielić przestrzeń, w obrębie której kosiarka ma pracowac. Gdy podczas pracy dociera do tego przewodu, obraca się i podąża w innym kierunku.
08-25-2016, 04:23 PM
Reply
Musze przyznac, że te zalety, jakie wymieniłes, zachęciły mnie do kupna tego rodzaju maszyny. Dzięki za opinię.
08-25-2016, 05:34 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links