Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Co sadzicie o tych specyfikach

Witam mam do was pytanie o opinie o specyfikach, tzw. suplementach diety powiekszajacych penisa. czy ktos z was stosowal moze np. peni large albo size power? im wiecej opini, tym lepiej, bedziemy sobie mogli zebrac taka skarbnice wiedzy na temat ych srodkow i kazdy bedzie wiedzial z ktorych korzystac a ktorych unikac. chyba dobry pomysl?
05-19-2016, 03:32 PM
Reply
Ja myślę, że dobry. Wiadomo, wielu ludzi się już nacięło na jakieś podejrzane suplementy, więc lepiej rzczywićie żeby kotrzystali z dobrych i mieli świadomość które to są. Opinie o Penihuge które słyszałem od moich kolegów były bardzo pochlebne. Oczywiście każdy mówił inaczej, to znaczy u jednoeg zadziałało szybciej, u drugiego wolniej, ale wszyscy byli zadowoleni. Zrssztą to chyba tak działa, na każdego w ogóle leik działają inaczej.
05-19-2016, 05:08 PM
Reply
O, właśnie o peni huge też miałem pytać. polecał mi to kolega na obozie bo też miał kompleks małego penisa. ja w sumie nie mam ale fajnie by bylo miec wiekszego, to jest takie meskie w sumie
05-19-2016, 05:17 PM
Reply
moj kolega stosowal Penilarge opinia ktora od niego uslyszalem to ze jak na taka cene to to jest najlepszy srodek. takze moge wam serdecznie polecic. jak sie przeliczy cene na liczbe dni, przez ktore sie to stosuje to naprawde nie ma tragedi. mysle ze kazdego przecietniego zarabiajacego czlowieka co jakis czas na to stac. zwlaszcza jesli komus zalezy na wiekszym czlonku no nie ?
05-19-2016, 06:43 PM
Reply
dobra to ja dam cos od siebie. jesli chodzi o XtraSize opinie słyszalem najrozniejsze ale w sumie wszystkie albo pozytywne albo neutralne. wiekszosc byla pozytywnych. tylko kilka osob nie zauwazylo zadnego rezultatu ale ja wiem czy oni sie dotego przylozyli ? moze nie brali kapsulek regularnie ? moze nie mierzyli linijka ? kto ich tam wie . wkazdym razie warto sprobowac
05-19-2016, 07:08 PM
Reply
sluchajcie a o Size Power opinia jaka? slyszeli cos? bo sie aktaulnie zastanawiam nad kupnem. skusil mnie opis o tym jakie to jest zdrowe i naturalne szczerze mowiac. no i cena jest na moja kieszen akurat
05-19-2016, 09:32 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links