Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Czy można ocenić, jakie poniosę koszta w związku z pozycjonowaniem?

Cześć! Moje pytanie, jak w temacie. Da się w ogóle chociaż orientacyjnie oszacować, z jakimi wydatkami będzie wiązało się dojście ze sklepem internetowym do TOP3 w Google. Zależy mi w zasadzie tylko na kilku frazach. Ktoś może zna się na tym?
10-28-2019, 04:32 AM
Reply
Da się, ale nikt nie jest wróżbitą. Strona musi być dogłębnie przeanalizowana, aby można było cokolwiek powiedzieć na ten temat.
10-28-2019, 07:29 AM
Reply
Ogólnie każdy sobie zadaje takie właśnie pytanie, jakie poniosę koszta w związku z pozycjonowaniem i liczy, na konkretną, natychmiastową odpowiedź…wiem to ze swojego doświadczenie i generalnie nigdy nie da się w pełni dokładnie powiedzieć, ile. Możesz sobie zajrzeć na przykład tutaj http://wycenpozycjonowanie.pl/ i poprosić o przygotowanie wstępnej wyceny. Na pewno dużo Ci to powie nie tylko o kosztach, ale także o tym, z czym to wszystko będzie się wiązało.
10-28-2019, 08:44 AM
Reply
Z tego co wiem, to trochę mniej kosztuje pozycjonowanie lokalne, na te takie regionalne frazy z nazwami miast, ale pewnie dla sklepu internetowego to słabe rozwiązanie.
10-28-2019, 11:06 AM
Reply
Nie to ja prowadzę tylko sprzedaż online, nie mam sklepu stacjonarnego, więc pozycjonowanie lokalne nie ma sensu. Nawet nie oferuję możliwości odbioru osobistego, bo nie mam towaru bezpośrednio u siebie na stanie. Generalnie wszystko rozumiem, ale powiedzcie mi, czy ten wydatek jest opłacalny?
10-28-2019, 01:18 PM
Reply
Jeśli postawisz na wsparcie profesjonalistów, to jak najbardziej tak. Pozycjonując stronę www zyskujesz nie tylko wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. To także budowanie pozytywnego wizerunku oraz świadomości o marce. Często wspiera się kampaniami Google, reklamami na FB. Są różne działania, które mają na celu ogólne wypromowanie nie tylko strony, ale także marki.
10-28-2019, 03:43 PM
Reply
To jest inwestycja Kolego, tak powinieneś traktować ten wydatek. Inwestuje w marketing online, który zwróci się w postaci większej sprzedaży.
10-28-2019, 05:17 PM
Reply
OK spoko, teraz już wszystko wiem. Dzięki śliczne za pomoc!
10-28-2019, 08:09 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links