Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Czy opłaca się zatrudnić agenta nieruchomości?

Hej, pewnie niedługo wyemigruję, czeka mnie sprzedaż mieszkania i kupno posiadłości w Wielkiej Brytanii. Zastanawiam się, czy udać się do biura nieruchomości czy szukać kupca i nowego mieszkania na własna rękę. Może korzystaliście z takich usług? Jakie są Wasze doświadczenia, czy opłaca się zatrudnienie agenta?
12-02-2015, 05:53 PM
Reply
Myślę, że warto, ja korzystałam ostatnio z usług świetnego agenta, kiedy szukałam taniej działki budowlanej pod nieruchomość w Żywcu. Z tego co się orientuję biuro współpracujące z takim agentem, świadczy kompleksowe usługi, od wynajmu, przez kupno i sprzedaż nieruchomości, nie tylko w Polsce, ale i zagranicą.
12-02-2015, 07:01 PM
Reply
Zakładam, że wyjeżdżasz do pracy lub do rodziny, w takim przypadku może oni ci coś polecą? Jeśli nie, to agent nieruchomości wydaje się dobrą opcją, bo nie tylko dopilnuje sprzedaży Twojego mieszkania, ale także znajdzie Ci przytulne gniazdko na wyspach.
12-02-2015, 08:19 PM
Reply
Eh, kiedyś czegoś takiego nie było, ludzie się cieszyli jak dostali M2 z przydziału, a teraz wynajmują agentów i szukają mieszkań po całej Europie, a na nasze emerytury, kto będzie robił?!
12-02-2015, 08:44 PM
Reply
Nie martw się, póki co sytuacja rodzinna skłoniła mnie do takiej decyzji, ale jeszcze kiedyś tu wrócę, tymczasem zrobiłem tak, jak większość osób radziła, wynająłem profesjonalną agencję, która pomogła mi wszystko sfinalizować i już za 2-3 tygodnie mogę się wyprowadzać do nowego domu w UK, dzięki, życzcie mi powodzenia.
12-02-2015, 10:26 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links