Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Czy studia z kosmetologii w Warszawie są płatne?

Chciałam zapytać o koszty, jakie wiążą się z podjęciem studiów zawodowych. Myślę o kosmetologii, boo to świetny zawód z przyszłością i dla ludzi. Jakie są ceny takich studiów?
01-16-2017, 09:51 AM
Reply
Różnie to bywa, wszystko zależy od szkoły do jakiej pójdziesz. Są oczywiście tanie uczelnie, ale nie zawsze ta oferta idzie z tym, że jest to nauka na określonym poziomie.
01-16-2017, 10:03 AM
Reply
Ja polecam zajrzec tutaj http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/kier...logia.html to na pewno najlepsza ofeta na rynku. Studia z kosmetologii w Warszawie, to będzie bardzo dobrze wyglądało w każdy cv, które dotrze do pracodawcy.
01-16-2017, 11:48 AM
Reply
Marzę o takiej szkole, chciałabym zacząć w przyszłym roku, więc dzięki, że podsyłacie ten namiar. Studia podyplomowe to zawsze cos dodatkowego, a pracodawcy dobrze patrzą na ambitne osoby.
01-16-2017, 01:56 PM
Reply
Moja żona kończyła Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości w Warszawie i jest bardzo zadowolona z pozycji na rynku pracy. No i zdobyła zawód, który jest poszukiwany.
01-16-2017, 04:19 PM
Reply
Dokładnie, super szkoła.
01-16-2017, 06:50 PM
Reply
Ja akurat do kosmetyczki nie chodze, ale jakbym chodził to do takiej, która posiada odpowiednie wykształcenie.
01-16-2017, 07:11 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links