Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Czy zawieszenie do wymiany?

Cześć wszystkim, po przeglądzie mi powiedzieli że zawieszenie w renault jest już na wykończeniu i najlepsza opcja to wymiana. Słyszałam że można to zrobić w miarę niedrogo ewentualnie naprawić. Jak się za to wziąć?
11-03-2016, 12:54 PM
Reply
Nie ma co kombinować, musisz iść z tym do serwisu. Sprawdź sobie link - serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-poznan/. Wedle mojej wiedzy w tym momencie chyba serwis numer 1 w temacie samochodów z Francji.
11-03-2016, 01:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2018 07:33 PM przez nsbokna.)
Reply
Też myślę że serwis będzie odpowiedni. I właśnie ważne żeby tam się mechanicy znali konkretnie na francuskich modelach bo one mają swoją specyfikę i zwykły pan Henio czy inny Zenek może się nie połapać w temacie.
11-03-2016, 03:34 PM
Reply
Jak sięgam pamięcią to w Poznaniu z naprawą zawieszenia nigdy nie było kłopotu. Zawsze jakiś fajny fachowiec pod ręką był, kwestia poszukania.
11-03-2016, 05:52 PM
Reply
U mnie też tak było że zawieszenie już miało się rozpadać, oddałam do warsztatu i po paru dniach było wszystko na tip top zrobione. Jeszcze mój facet przypilnował trochę tych majstrów a że się zna to problemu nie było i jak jeździłam tak dalej jadę.
11-03-2016, 07:47 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links