Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Czy znacie jakiś ciekawy pomysł na integrację zespołu?

W firmie mamy dwóch nowych pracowników. Zwykle jest tak, że co jakis czas robimy integracje, też w barach Wink, ale teraz szukamy czegos innego. Czy znacie jakiś ciekawy pomysł na integrację zespołu? W firmie pracują bardzo otwarci ludzie, lubiący sport, ksiązki, raczej ponadprzeciętni : ) tylko takich chcemy Tongue
08-29-2016, 09:38 AM
Reply
u mnie w firmie było tak, że pojechaliśmy na ścianki wspinaczkowe. A na nich były porozwieszane rozne zagadki, które musieliśmy robić w parach. Ciekawa sprawa. Może cos takiego?
08-29-2016, 10:02 AM
Reply
Dobra opcja jest room escape Poznan jest miastem, które też może się pochwalić tą atrakcją. W darkhouse.com.pl są do wyboru dwa pokoje: szpital psychiatryczny i sierociniec. Zabawa na godzinkę, no chyba ze ktos skonczy wczesniej. Każdy escape room – F3 wiec i zagadki sa rozne ale w grupie uczy to dzialania jako zespol a nie osobno.
08-29-2016, 12:37 PM
Reply
A nie myśleliście o tym, by zrobić gre miejską? Teraz jest wiele firm, które to robią i to polaczyc jakos z integracja na pewno się da. Robilam to ze znajomymi. Ale zabawa jest niesamowita. No o tych escape roomach tez słyszałam, tylko ze to już bardziej zabawa w srodku niż na zewnątrz. A zalezy jak wy chcecie to zorganizowac.
08-29-2016, 02:04 PM
Reply
Kiedys nas wywieziono na poligon i to było boskie. Ale raczej nei tak latwo to załatwić ;P Ale zapamiętam to do konca zycia. Te emocje. I ognicho Smile Wtedy poznałem tam swoją przyszłą żonę Smile
08-29-2016, 04:37 PM
Reply
To integracja pelną parą skoro prowadzi prosto do urzędu stanu cywilnego Wink Ciekawe ciekawe Wink U mnie w firmie tego nie ma niestety.
08-29-2016, 05:58 PM
Reply
Po prostu zycie bywa zaskakujące Wink Ale ja nie narzekam na taki obrut wydarzen. Tongue
08-29-2016, 06:53 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links