Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Czym jest detoks alkoholowy?

Potrzebuję do referatu dokładnych informacji czym jest detoks alkoholowy Poznań z tego co wiem ma chyba jakis osrodek zajmujacy sie leczeniem uzaleznien do którego zapewne się przejdę aby zasięgnąć trochę języka, ale najpierw chcę w ogóle wiedzieć o co pytać stąd ten temat. Będę wdzięczna za szybkie odpowiedzi.
04-12-2016, 11:52 AM
Reply
Detoks alkoholowy to nic innego jak podawanie odpowiednich środków organizmowi aby nie zareagował szokiem na nagłe odstawienie alkoholu. Ma też na celu oczyszczenie organizmu z toksyn i dostarczenie odpowiednich pierwiastków jak potas. Polecam tę stronę, http://alkoholterapia.pl/jak-przebiega-l...lkoholizmu . Znajdziesz tam bardzo przydatne informacje ale możesz oczywiście się do nich pofatygować żeby porozmawiać bezpośrednio.
04-12-2016, 02:02 PM
Reply
Myślisz ze mnie tam wpuszczą? Nie chciałabym zakłócać terapi. Trochę już się naczytałam o leczeniu i wiem jak delikatny jest to proces.
04-12-2016, 04:43 PM
Reply
Tego nie wiem, ale zawsze możesz zadzwonić żeby się umówić i zapytać. Tak czy inaczej myślę że będziesz rozmawiać z jakimś lekarzem albo kimś z obsługi nie zaś z leczonymi.
04-12-2016, 04:52 PM
Reply
Okej. Bardzo dziękuję za informacje. Przygotuję sobie pytania i zaczynam działać. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.
04-12-2016, 05:43 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links