Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Da się jakoś opóźnić wytrysk?

No witam. Co tam u Was? Piszę znowu, bo mam problem. Żonka bardzo lubi się długo kochać, a ja niedomagam. Nie mogę wyrobić podczas długiego stosunku i najzwyczajniej w świecie za szybko kończę. Chciałbym to jakoś naprawić, ale nie wiem ja. Wiecie coś o istnieniu jakichś środków na opóźnianie wytrysku? Byłoby mi bardzo miło, jeśli polecicie cóś sprawdzonego, co i mi mogłoby jakoś pomóc.
12-28-2015, 06:14 AM
Reply
Tak, chyba wielu mężczyzn ma z tym jakiś problem i chciałoby się go pozbyć. Żeby przedłużyć stosunek u faceta wcale nie potrzeba wiele. I daj sobie spokój z wymyślaniem jakichś domowych sposobów, bo to pic na wodę, nic to nie daje, a może tylko pogorszyć, jak zaczniesz się w to wkręcać.
12-28-2015, 07:04 AM
Reply
no dobra, ale co innego masz na myśli?
12-28-2015, 08:29 AM
Reply
Możesz kupić jakieś środki, dzięki którym można przedłużyć stosunek, są fajne, tanie
12-28-2015, 11:01 AM
Reply
Masz na myśli coś konkretnego? Bo ja nie wiem, czego szukać?
12-28-2015, 01:14 PM
Reply
Tak, jak korzystałem z orgasm controla działa to całkiem sprawnie i fajnie. Jak mówiłem, jest raczej tani, a działa bardzo dobrze, więc na pewno warto się skusić.
12-28-2015, 03:01 PM
Reply
Też z tego korzytałem, więc spokojnie możesz zaufać koledze i kupować. Będziesz zadowolony. Twpoja małżonka również.
12-28-2015, 03:50 PM
Reply
Fajnie, że mi pomogliście. W takim razie zaraz będę tego szukał i zamawiał. Rzeczywiście tanio to wychodzi. Oby działało i na mnie tak, jak mówicie, że działa na Was.
12-28-2015, 04:19 PM
Reply
na pewno nie będziesz żałował.
12-28-2015, 06:05 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links