Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Dobry laptop multimedialny

Cześć wam! Smile Otwieram nowy wątek, bo nie znalazłam podobnego. Szukam laptopa, ale takiego, żebym w razie czego miała zapewniony gdzieś w pobliżu dobry serwis komputerowy, który szybko ogarnie sprzęt, bez wydziwiania i czekania na przesyłkę części z innego kontynentu. Głównie interesuje mnie nabycie urządzenia multimedialnego, czyli do słuchania muzyki i oglądania filmów. Dobrze by było, gdyby jakieś lżejsze gierki też udźwignął. Pomożecie? Wink
03-31-2016, 01:59 PM
Reply
Interesowałaś się już laptopami Lenovo? Mają kilka ciekawych modeli multimedialnych, to byś musiała sobie popatrzeć, jaki zakres cen jest dla ciebie osiągalny. Do gier polecam natomiast komputer stacjonarny, bez porównania nawet Wink chyba, żeby kupić lapka za 10-12k, to wtedy by pewnie śmigało jak na stacjonarce Big Grin
03-31-2016, 04:40 PM
Reply
Wiesz co, ja sobie kupiłam Toshibę Satelite, bo ma bardzo wysokie noty na benchmarku i był w moim budżecie (ok. 2600 zł wtedy zapłaciłam). Bardzo wydajny komputer, do przeglądania internetu, filmików itp. jest naprawdę idealny, mogę polecić. Przez sieć na stronie MCT-sklep.pl można go dorwać w fajnej promocji. W tej cenie niczego lepszego nie znajdziesz.
03-31-2016, 05:14 PM
Reply
Dzięki za odpowiedzi! Smile Zastanowię się jeszcze, ale wstępnie wybrałam już sobie Lenovo Smile
03-31-2016, 06:26 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links