Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Dyplomy na pasowanie – czy dla przedszkolaków znajdę coś takiego?

Witam, nie wiem czy trafiłam w odpowiednie miejsce, ale chciałabym się popytać was o to, czy można znaleźć specjalne dyplomy na pasowanie dla przedszkolaków? To taka wazna dla maluchów chwila i chciałabym, żeby była wyjątkowa pod każdym względem Smile
07-02-2017, 11:45 PM
Reply
Wiem cos na ten temat Smile to jedna z fajniejszych chwil nie tylko w zyciu dziecka, ale również rodzica Smile
07-03-2017, 01:06 AM
Reply
ja już się nie mogę doczekać tego wydarzenia. Sama jestem ciekawa jak moja córka zareaguje na to, ze zostanie „formalnie” przedszkolakiem Wink
07-03-2017, 02:26 AM
Reply
Ja też, ale wracając do twojego pytania, to widziałam gdzies niedawno w necie takie gotowe już dyplomy. Chciałam pobawić się początkowo i sama coś takiego wymyśleć i wydrukowac, ale jak przeliczyłam koszty, to okazało się, że jest to zupełnie nieopłacalne.
07-03-2017, 04:42 AM
Reply
No wlasnie, a możesz sobie przypomnieć, gdzie widziałaś te gotowe dyplomy na pasowanie? Zaoszczędziłabym dzięki tobie sporo czasuSmile
07-03-2017, 06:43 AM
Reply
Chyba gdzies sobie zapisałam link do tej strony, bo widziałam, ze ten sklep sprzedaje nie tylko dyplomy na pasowanie, ale także dyplomy na zakończenie szkoły czy konkretnie każdej klasy. Taki pomysł rzuciłam ostatnio na zebraniu z rodzicami i byli za tym, żeby dzieciom – poza jakimś drobiazgiem i świadectwem również wlasnie wreczyc taki dyplom za ukończenie kolejnej klasy. O mam już: http://www.bialyatrament.pl/pl/dyplomy-pasowania. Generalnie jest tu bardzo ciekawy wybór tych dyplomów. Zobacz sama.
07-03-2017, 07:12 AM
Reply
a czego sa wykonane jeśli mogę zapytać?
07-03-2017, 10:12 AM
Reply
głownie z kartonu 250 g.
07-03-2017, 10:57 AM
Reply
zastanawiałam się też czy sama nie wydrukować takich dyplomów na pasowanie dla przedszkolaków, ale już wiem, ze nie dysponuje papierem o takiej grubości. Nie ma co się porywac na to. Czy to duzy wydatek?
07-03-2017, 01:36 PM
Reply
Nie, bo zarówno dyplomy na pasowanie, jak i inne dyplomy, które można zadrukować we własnym zakresie, to bodajże wydatek nawet poniżej złotówki od sztuki.
07-03-2017, 03:04 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links