Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Firma dopłacająca do odszkodowań

Witam. Tak jak w temacie. Szukam firmy, która zajmuje się dopłatami do odszkodowań itp. mój obecny ubezpieczyciel chce mnie spławić śmiesznymi pieniędzmi, ale ja wiem, ze mi się należy więcej.. czy jest jakaś dobra firma, która pomogłaby mi domagać się większej kwoty? Będę wdizęczny za pomoc w poszukiwaniach.
08-19-2016, 11:14 AM
Reply
Ja proponuję zgłosić się do współpracy w odszkodowaniach Avista Wink Tam możesz ubiegać się o uzyskanie większej kwoty z tytułu ubezpieczenia itp. zresztą wejdź sobie na tę stronę internetową i wszystko stanie się bardziej jasne.
08-19-2016, 01:39 PM
Reply
No świetna jest ta stronka http://www.avistapolska.pl/ w przeszłości się z nimi kontaktowałam bo miałam stłuczkę i pomogli mi naprawdę zdobyć dużo większe pieniądze. A tak to bym normalnie musiała się zadowolić drobną wypłatą od ubezpieczyciela.. szkoda gadać jak zwykli ludzie dają się manipulować przez duże firmy, nawet nie wiedzą ile tracą.
08-19-2016, 02:16 PM
Reply
To prawda, problem zaniżonych odszkodowań AC to niestety powszechność.. jak tylko ktoś ma wypadek to wtedy dopiero wychodzi, czy można liczyć na danego ubezpieczyciela czy nie.. szkoda, że dopiero po fakcie.
08-19-2016, 04:50 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links