Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Gdzie jest najwięcej aptek w Pruszczu Gdańskim?

Czy możecie mi napisac, w którym rejonie Pruszcza Gdańskiego jest najwięcej aptek. Chciałbym się wybrac na łowy i kupic sobie coś tańszego na moje problemy skórne. W tym przypadku jednak cos tańszego nie oznacza wcale cos taniego. Jak pewnie wiecie tego typu preparaty są dość drogie.
12-28-2016, 06:25 AM
Reply
Czyli jednym słowem chcesz zrobić małe rozeznanie rynku. Cos mi się zdaje, że to wcale nie będzie male rozeznanie, bo akurat w rejonie Starostwa Powiatowego w Pruszczu aptek jedst mnóstwo. W mojej rodzinie akurat uznanie zyskały sobie Apteki Gemini, ale to już swobodny wybór każdego użytkownika.
12-28-2016, 06:38 AM
Reply
Dokładnie, tym bardziej, że nie lubię jak mi się coś narzuca. Jestem na tyle dobrym analitykiem, że dam radę samodzielnie sprawdzić ceny i ewentualno dostępność produktu na rynku.
12-28-2016, 09:35 AM
Reply
Hehehe, ale stanowczo…
12-28-2016, 11:36 AM
Reply
Czasmi trzeba…
12-28-2016, 01:40 PM
Reply
Leki na problemy skórne proponuje chyba kazda apteka Pruszcz Gdański nie jest wyjątkiem. Ja podobnie jak kolega wyzej od jakiegos czasuy zagladam tutaj http://aptekigemini.pl/apteki/pomorskie,...gdanski,13, bo mam blisko i jest mi po drodze
12-28-2016, 02:06 PM
Reply
Jak ludzie mają czas na takie analizy to nieźle. Ja wchodzę w neta i tam sobie porównuje ceny, bo tak jest najszybciej. Jak się pracuje na zmiany to człowiek nie ma czasy na bieganie po mieście.
12-28-2016, 04:40 PM
Reply
Czasami jak się dobrze zorganizujesz to można.
12-28-2016, 06:43 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links