Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Gdzie znajdę dobrego tapicera w stolicy?

Hej! Moja żona podarła ostatnio tapicerkę w swoim samochodzie i namawia mnie na nową. Niespecjalnie mi się to uśmiecha, ale chyba nie będę miał wyjścia i dla świetego spokoju się zgodzę Smile Zastanawiam się tylko, gdzie w stolicy warto z takiej usługi skorzytsac. Znacie jakieś sprawdzone zakłady tapicerskie, ktore moglibyście polecić?
02-01-2016, 11:03 AM
Reply
Zamiast zakładać wątem na forum proponuje poszukać troche w sieci i samodzielnie dokonać wyboru. Wcale nie jest to takie trudne. Zakładów takich nie ma znowu wiele. Szukasz tych w okolicy, sprawdzasz zakres oferty i ceny i już na wstępnie odrzucasz kilka z nich. Zostaje Ci tylko kilka, ktore sprawdzasz dokładniej, szukasz opinii na ich temat i wybór masz już z głowy.
02-01-2016, 12:37 PM
Reply
Wątek na forum założyłem z teg względu, że nie mam czasu na dokładne szukanie, a pobierzne nie pozwoliło mi na znalezienie opinii o warszawskich zakładach. Gdyby to było takie łątwe, na pewno nie decydowałbym się na publikowanie mojego problemu na forum.
02-01-2016, 02:42 PM
Reply
Bez przesady. Między innymi po to są fora, by wymienić się opiniami i doświadczeniami. Ja zawsze z tego korzystam i radze się w każdej sprawie. Wiem, że koło Arkadii działa bardzo dobry zakład tapicerski w Warszawie, ale niestety nie pamiętam jego nazwy ani dokładnego adresu. Kojarzy mi się Piaskowa, ale głowy sobie uciąć nie dam.
02-01-2016, 04:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2016 07:42 PM przez nsbokna.)
Reply
Musisz być jednak przygotowany na to, że naprawa tapicerki w samochodzie nie będzie tania. Mam na myśli wysokiej klasy tapicerkę zrobioną przez doświadczonego tapicera. Szczerze jednak polecam, bo w ten sposób samochód zupełnie zmienia swój charakter. Wpływa to też bardzo korzystnie na jego wartość.
02-01-2016, 07:29 PM
Reply
Mam świadomość, że usługi tapicerskie nie są tanie. Nie chce jednak najdroższej firmy w ieście, ale taką, ktora oferuje wysoką jakość w przystępnej cenie. Mam nadzieje, że na forum pojawi się jeszcze ktoś, kto poleci konkretny podmiot, który będzie spełniał te wymagania. Póki co zabieram się za szukanie tapicera, który działa w okolicach Arkadii.
02-01-2016, 07:41 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links