Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Gdzie znajdę w Poznaniu specjalistę od urządzania ogrodów?

Mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie w Poznaniu znajdę specjalistę od urządzania ogrodów? Przymierzałem się kilka razy żeby zrobić to we własnym zakresie ale nie potrafię stworzyć czegoś wyjątkowego, niepowtarzalnego z duszą. Wiecie na pewno o co mi chodzi. Liczę na waszą pomoc i pozdrawiam.
05-15-2017, 05:31 AM
Reply
Cześć. Znany problem, jak ktoś nie bardzo ma o tym pojęcie, albo mieszkał całe życie w bloku jak ja to ma problem ze stworzeniem czegoś naturalnego. Polecam odezwać się do Ogrody Barw, bo działają już od wielu lat na naszym rynku i mają swój własny wyjątkowy styl. Przejrzyj ich dotychczasowe realizacje a zrozumiesz co mam na myśli Smile
05-15-2017, 08:21 AM
Reply
Też zlecałam tej firmie urządzanie ogrodów Poznań to przecież jedno z większych miast wiec nie wypada firmie mającej do dyspozycji dużą przestrzeń przed budynkiem pozostawić ją łysą, bez żadnych drzew i krzewów. Jestem bardzo zadowolona że dałam się namówić bo front prezentuje się teraz wyjątkowo i oryginalnie, wszystko dzięki roślinom Smile. Jakbyś szukał informacji to wszystko jest na http://www.ogrodybarw.pl/urzadzanie-ogrodow/. Pozdrawiam serdecznie.
05-15-2017, 10:10 AM
Reply
Dziękuję za szybką pomoc Smile
05-15-2017, 11:39 AM
Reply
Nie ma za co, chociaż nie podałem linka to mam nadzieje że pomogłem.
05-15-2017, 01:25 PM
Reply
Pewnie że tak. Jak człowiek jest w potrzebie i chce szybko coś załatwić to wszystko bardzo się przydaje, pozdrawiam i zamykam temat.
05-15-2017, 03:48 PM
Reply
Kamień spadł mi z serca Tongue
05-15-2017, 04:26 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links