Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Gotowy system do montażu szuflady Strong Box. Co myślicie o takim rozwiązaniu?

Cześć wszystkim. Robię porządek z meblami w kuchni, wymieniam fronty i montuję nowe mechanizmy. Co sądzicie o gotowym rozwiązaniu jak w temacie? Warto w coś takiego inwestować swój czas?
12-08-2017, 07:16 AM
Reply
Poczytałem trochę w internecie na temat firmy która robi taki system szuflad i dużo osób bardzo pozytywnie się wypowiada na ich temat. Jak nie chce ci się bawić z samodzielnym montażem prowadnic i docinaniem boków to myślę że będzie wszystko fajnie grać Smile
12-08-2017, 10:15 AM
Reply
A nie pisał tam nikt gdzie taki komplet najlepiej kupić? Widziałem kilka stron ale w sumie zakupy w internecie mocno mnie przerażają i nie chciał bym żeby ktoś mnie oszukał.
12-08-2017, 12:29 PM
Reply
Znalazłam taki komplet do szuflady Strong Box na stronie sklepu internetowego pod adresem https://www.ksieciunio.pl/STRONG-BOX-szu...iala-p4999. Sklep ma same dobre opinie i do tego niskie ceny więc możesz tam śmiało zamówić Wink Ewentualnie dostosuj sobie długość szuflady.
12-08-2017, 03:01 PM
Reply
Montowałam taki komplet niedawno u siebie. Jak przyjdą fronty to będę miała złożone wszystko w całość to powiem jak to się spisuje. Jeżeli ci się nie spieszy to poczekaj dwa dni, dam znać co i jak.
12-08-2017, 04:43 PM
Reply
W takim razie już wszystko wiem. Napisz mi czy łatwo się to składało i jak to działa. Ja w tym czasie przejrzę sobie jeszcze dokładnie ofertę tego sklepu. Może znajdę jeszcze coś ciekawego Wink
12-08-2017, 06:14 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links