Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Implanty na lata.

Post: #1
Implanty na lata.
Mam pytanie, czy założenie implantów na zęby to rozwiązanie na lata, czy raczej krótkookresowe. Mój znajomy miał założony implant i po kilku miesiącach musiał udać sie na jego naprawę. Nie chcę być postawiony w takiej samej sytuacji.
04-25-2016, 02:25 PM
Reply
Post: #2
Implanty na lata.
Przyczyną takiego stanu rzeczy jest na pewno to, że robił mu to jakiś niedoświadczony specjalista. Ci, którzy od lat zajmują w Warszawie implantami robią to z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu pacjenci owszem wracają do gabientów, ale tylko po to, aby podziękować za dobre efekty pracy.
04-25-2016, 03:04 PM
Reply
Post: #3
Implanty na lata.
Zgadzam się z panią, która pisze, że to spartaczona robota jest winna całej sytuacji. Implanty są na całe zycie w większości, więc nie musisz się obawiać szybkiej akcji serwisowej.
04-25-2016, 04:13 PM
Reply
Post: #4
Implanty na lata.
Musze powiedzieć, żę w gabinetach dentystycznych na warszawskiej Woli przyjmują tylko najlepsi, więc mam odwagę tam chodzić, kiedy jest taka potrzeba. A że zęby mam w stanie dość złym, to moje wizyty są dość częste. Staram się wraz z nimi naprawić tę sytuację, której przyczyną jest po prostu moje zaniedbanie i brak należytej kontroli przez lata.
04-25-2016, 05:35 PM
Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links