Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Implanty na lata.

Implanty na lata.
Mam pytanie, czy założenie implantów na zęby to rozwiązanie na lata, czy raczej krótkookresowe. Mój znajomy miał założony implant i po kilku miesiącach musiał udać sie na jego naprawę. Nie chcę być postawiony w takiej samej sytuacji.
04-25-2016, 02:25 PM
Reply
Implanty na lata.
Przyczyną takiego stanu rzeczy jest na pewno to, że robił mu to jakiś niedoświadczony specjalista. Ci, którzy od lat zajmują w Warszawie implantami robią to z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu pacjenci owszem wracają do gabientów, ale tylko po to, aby podziękować za dobre efekty pracy.
04-25-2016, 03:04 PM
Reply
Implanty na lata.
Zgadzam się z panią, która pisze, że to spartaczona robota jest winna całej sytuacji. Implanty są na całe zycie w większości, więc nie musisz się obawiać szybkiej akcji serwisowej.
04-25-2016, 04:13 PM
Reply
Implanty na lata.
Musze powiedzieć, żę w gabinetach dentystycznych na warszawskiej Woli przyjmują tylko najlepsi, więc mam odwagę tam chodzić, kiedy jest taka potrzeba. A że zęby mam w stanie dość złym, to moje wizyty są dość częste. Staram się wraz z nimi naprawić tę sytuację, której przyczyną jest po prostu moje zaniedbanie i brak należytej kontroli przez lata.
04-25-2016, 05:35 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links