Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Jaką smarownicę polecacie?

Jaką smarownicę polecacie do średniej wielkości warsztatu samochodowego? Chciałbym coś porządnego za neiduże pieniadze z podstawowymi funkcjami, bez żadnych zbędnych fajerwerków.
07-12-2016, 02:28 PM
Reply
Wiem o co ci chodzi bo jakiś czas temu też szukałem wydajnej smarownicy pneumatycznej i znalazłem tutaj - sklep.tiptopol.pl. Mają bardzo dobre opinie w internecie a ceny o wiele niższe niż w podobnych sklepach. Wszystko przyszło w terminie i takie jak zamawiałem wiec nie mam do czego sie przyeczpić Smile
07-12-2016, 03:49 PM
Reply
Panowie, brat kazał mi zamówić pistolet do przedmuchiwania powietrzem ale nie wiem jaki wybrać. Widzę że firm jest naprawdę dużo, a ja niestety się na tym nie znam, pomożecie?
07-12-2016, 06:19 PM
Reply
Polecam pistolety PCL bo są wykonane z dobrego aluminium i cieszą się bezawaryjnością. Jak to mawia mój pracownik „zakup na lata” hehe Smile. Ile razy ten pistolet spadł albo nawet ktoś go autem przejechał to już nawet nie liczę. W kazdym razie działa nadal bez problemu.
07-12-2016, 07:12 PM
Reply
Witam serdecznie. Czy ktoś z was zamawiał może w tym sklepie klucze elektryczne. Z ciekawości zacząłem sobie go przeglądać i muszę przyznać że ceny są ciekawe, a trochę narzędzi by mi się przydało stąd prośba o opinię bo chcę kupić coś dobrego. Pozdrawiam i zgóry dziękuję za odpowiedź.
07-12-2016, 08:13 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links