Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Jak dobrze zabezpieczyć dane w bazie firmy?

Siemka. Sprowadza mnie tutaj taka sprawa. Otóż chodzi o to, że coraz bardziej się martwię danymi, które są przechowywane w mojej firmie. Wiecie tajne przez poufne, top secret i te sprawy. Lepiej by było, żeby nic z tego nie przedostało się na zewnątrz. Czy można się jakoś podszkolić w tej kwestii? Żeby coś więcej wiedzieć i ogólnie działać w tej kwestii?
08-25-2016, 11:49 AM
Reply
Pewnie, że można i to bardzo łatwo. Na przykład mzna iść na szkolenie z abi i się więcej dowiedzieć. Wtedy będziesz wiedział w jaki sposób danymi zarządzać
08-25-2016, 12:45 PM
Reply
ABI? A co to takiego? Nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałem i teraz mnie tym zaciekawiłeś, więc bym się więcej chętnie dowiedział
08-25-2016, 03:44 PM
Reply
ABI to jest administrator bezpieczeństwa informacji. Jak byś chciał na takie szkolenie iść to wejdź na stronę http://www.abi-szczecin.pl/szkolenia-abi.html Właśnie na takim szkoleniu się dowiesz co możesz robić, żeby bezpiecznie danymi zarządzać i ogólnie jak przechowywać dane, jak wszystko robić, żeby nic nie wyciekło z firmy
08-25-2016, 03:55 PM
Reply
No to super. W takim razie już się wybieram na coś takiego, będę wiedział, vo robić w firmie, żeby bezpiecznie było
08-25-2016, 04:25 PM
Reply
I bardzo słusznie, to się zawsze przydaje taka wiedza
08-25-2016, 05:38 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links