Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Jak odzyskać zaufanie żony?

Słuchajcie, nabroiłem u swojej żony i to naprawdę bardzo mocno. Chcę tylko, żeby mi przebaczyła bo nie wiem co zrobię, jeśłi nasze małżeństwo się skończy. Jak wy uważacie, co powineinem zrobic? Można się chyba domyślić co zrobiłem, że jest na mnie aż tak zła. Ale to się zdarzyło tylko raz i nawet postanowiłem, ze odejdę z pracy, żeby tylko nie mieć kontaktu z tą kobietą.
05-12-2016, 10:31 AM
Reply
No ładnie stary, dałeś się przyłapać? To straszna amatorszczyzna. Nie pochwalam tego typu zachowań i sam ich nie uskuteczniam ale nie można dawac się przyłapać ani dopuścić, aby partnerka dowiedzała się od kogoś innego! Cóż, na pewno nie kupuj jej bielizny. Tylko ją to rozzłości.
05-12-2016, 11:38 AM
Reply
Biżuteria tez nie pomoże, bo ona pomysli, że próbujesz ją kupić. Skończy się to z odwrotnym skutkiem. Moim zdaniem zacznij od podstaw – idź do kwiaciarni i kup jej bukiet. Musisz się uzbroic w ciepliwośc bo to troche potrwa (i dobrze, nalezy ci się) ale to już jest jakiś początek.
05-12-2016, 02:11 PM
Reply
Skąd ja wiem, że ten bukiet nie zostanie mi rzucony w twarz?
05-12-2016, 03:33 PM
Reply
Bardzo mozliwe, że zostanie, ale musisz byc na to przygotowany – zasłuzyłeś. W Krakowie są też kwiaciarnie wysyłkowe, gdzie zamawiasz kuriera więc jak już bukiet wyląduje w koszu. Chociaż moim zdaniem nie będzie takiej potrzeby.
05-12-2016, 06:25 PM
Reply
Dziekuję za informacje i sugestie. Wiem, że zasłużyłem na to wszystko i że dużo czasu mi to zajmie. Przynamniej jesli chodzi o takie sprawy jak kwiaty dostawa Kraków ma rozwiązanie dla takich ludzi jak ja. Na szczęśćie.
05-12-2016, 06:58 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links