Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Jak się mogę dostać do Magdeburga?

Dzień dobry. Muszę się jakoś przedostać do Magdeburga w Niemczech. I to z Wielkopolski. Mam problem z ogarnięciem jakiegoś transportu. Albo źle szukam albo nie wiem, nie ma. Może Wy się lepiej w tym orientujecie i potraficie mi pomóc znaleźć jakiś sprawdzony transport? Będę wdzięczna Smile
01-10-2017, 05:14 PM
Reply
Myślę, ze akurat w Wielkopolsce chyba nie ma problemów z dostaniem się do Niemiec i raczje to przebiega bez zbędnych utrudnień. Tylko trzeba po prostu wiedzieć jakich przewoźników szukać, a tutaj jest ich cąłkiem sporo. Jak chcesz to Ci mogę trochę pomóc w szukaniu i wtedy sobie bez problemu dojedziesz z wielkopolski do Magdeburga
01-10-2017, 06:48 PM
Reply
No będę wdzięczna, jak mi pomożesz, bo ja to nie wiem, w co mam teraz ręce włożyć. Tyle rzecy do załatwienia, zorganizowania i jeszcze ta podróż. Ech. Mam nadzieję, że nie robię Ci problemu tą sprawą
01-10-2017, 08:45 PM
Reply
Ale jaki tam problem? Dla mnie to zawsze radość, jak mogę pomóc. Zobacz sobie na stronie http://domibus.pl/bus-do-niemiec-wielkopolskie/ czy taka oferta Cię zainteresuje. Moim zdaniem wygląda to nawet całkiem dobrze i może warto z tego skorzytsać, żeby się dostać do Magdeburga
01-10-2017, 10:48 PM
Reply
Rzeczywiście wygląda to całkiem ciekawie i skorzystam z tej oferty domibus.pl bo chyba lepszej nie znajdę. Nawet sensu nie ma szukać czegoś innego. Bardzo Ci dziękuję, jesteś wspaniały!
01-11-2017, 12:19 AM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links