Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Jak urozmaicić życie erotyczne? Jakieś sugestie

Chciałbym urozmaicić trochę życie seksualne wraz z moją żoną. Ostatnio jest trochę cięższy okres i tu moje pytanie. Jak radzicie sobie z takimi sytuacjami.
07-21-2016, 10:03 AM
Reply
A może warto eksperymentować? Kup jakiś ładny kostium erotyczny i wtedy zobaczysz. Podsyłam w pw stronę gdzie ja zamawiam. Bardzo fajny sklep, warto kupować u nich.
07-21-2016, 12:13 PM
Reply
Koleżanka dobrze mówi, może jakaś seksowna bielizna albo inne cudo pomoże wam odzyskać świeżość. Ja też mam kilka sklepów ale jeden jest taki że ciągle tam zamawiam bo po prostu ma najlepsze rzeczy. Zaraz wyślę link.
07-21-2016, 03:09 PM
Reply
Ja kupiłem mojej dziewczynie na urodziny takie seksowne ciemne pończochy. Uwierz mi że nie tylko ona na tym skorzystała. Może u ciebie też coś takiego przejdzie?
07-21-2016, 05:42 PM
Reply
No właśnie sam nie wiem dlatego szukam jakiegoś ciekawego rozwiązania. Zaraz popatrzę co mi wysłaliście i poszukam czegoś gustownego.
07-21-2016, 06:54 PM
Reply
Pamiętaj że to ma być seksowne a nie gustowne. Kup coś co będzie jej się podobać ale bez przesady. Najważniejsze jest żeby kobietę odpowiednio zachęcić bo tak to czasem jest z nimi ciężko. Tak czy inaczej kochamy was kobiety Big Grin
07-21-2016, 08:08 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links