Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Jak uzyskać auto zastępcze z oc sprawcy?

Proszę o zwięzła instrukcję jak uzyskać samochód zastepczy z OC sprawcy. Jeśli jakieś dane, albo bardziej szczegółowy opis bedzie wymagany to bede pisała na privy. Pozdrawiam.
10-18-2016, 08:43 AM
Reply
Miałem kiedyś auto zastępcze z oc sprawcy kolizji ale nie pamiętam już dokładnie jak to przebiegało. Z resztą przepisy tak szybko się zmieniają że moja wiedza mogłaby być nieaktualna. Dobrze zrobisz jeśli dopytasz u ubezpieczyciela albo w wypożyczalni która ma w ofercie auta zastępcze jak np rentkrakow.pl. W razie pytań pisz śmiało, jak nie ja to ktoś inny pomoże.
10-18-2016, 10:33 AM
Reply
Pytaj tam gdzie bedziesz załatwiać sobie auto. W wypożyczalni aut Rent Kraków na pewno dostaniesz potrzebne informacje bo to sprawdzona i bardzo rzetelna wypożyczalnia. Samochody też mają bardzo porządne więc jak będziesz czegoś szukać to idź prosto do nich i nie trac czasu.
10-18-2016, 11:28 AM
Reply
Super, jak ja się ciesze że tu napisałam, w końcu wiem jak sie za ten temat zabrać a juztracilam nadzieje. Jednak to nie jest świat dla samotnej kobiety Sad. Dziękuję bardzo za zainteresowanie i pozdrawiam.
10-18-2016, 01:24 PM
Reply
Na szczęscie są fora i internet w którym można znaleźć prawie wszystko Smile.
10-18-2016, 02:51 PM
Reply
Prawie wszystko... jeszcze raz dzięki za pomoc Smile
10-18-2016, 04:00 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links