Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Jak zaoszczędzić na oponach?

Czy znacie jakiś pewny sposób na oszczędności związane z oponami. Zależy mi na tym, żeby tak dużo na nie nie wydawać.
04-20-2016, 10:44 AM
Reply
Wybieraj opony tylko od najlepszych sprzedawców. Na przykład takich jak ten sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-rolnicze-Vredestein. Zawsze mają dobrą ofertę, która jest dostosowana do możliwości klienta.
04-20-2016, 12:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-13-2017 06:21 PM przez nsbokna.)
Reply
Według mnie najważniejsze to zmieniać opony na czas. Wtedy mniej zużywasz te nieodpowiednie do pory roku. Tym samym kupujesz nowy zestaw znacznie później. Jeśli jeździsz na felgach aluminiowych to dokładnie dopasuj rozmiar opony.
04-20-2016, 01:48 PM
Reply
Ja bardzo często zmieniam zestawy kół. W zimie używam felgi stalowe 17, a kiedy przychodzi ocieplenie to dopiero zakładam alusy. Oczywiście jeżdżę bardzo ekonomicznie. Wtedy można najwięcej zaoszczędzić i to nie tylko na paliwie.
04-20-2016, 04:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-13-2017 06:21 PM przez nsbokna.)
Reply
Tak właśnie jest.
04-20-2016, 06:03 PM
Reply
Rozsądek bardzo dużo daje. Im lepsze są umiejętności kierującego tym lepiej dla twojej kieszeni. Ja po kursie bezpiecznej jazdy oszczędzam na zużyciu samochodu. Tam dopiero pokazali mi jak szybko eksploatuje się auto bez odpowiedniego traktowania.
04-20-2016, 06:17 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links