Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Jakaś ceniona i tania wypożyczalnia samochodów osobowych z Łodzi?

Która z łódzkich wypożyczalni ma fajny cennik i sprawdza się tak ogólnie pod względem usług? Jestem w tym trochę zielona, nie wiem nawet które firmy brać pod uwagę. Może ktoś wynajmował samochód na takich zasadach i mógłby coś o tym napisać?
07-17-2017, 11:21 AM
Reply
Cenowo w mieście nie ma raczej masakry, to nie Warszawa. A ogólnie to usługi wypadają rozmaicie, masz wypożyczalnie lepsze i gorsze. Czyli generalnie jak ze wszystkim.
07-17-2017, 12:37 PM
Reply
To jest ciekawy segment rynku bo coraz więcej osób wynajmuje samochody na użytek zawodowy, również przedsiębiorcy są zainteresowani wynajmem na długie okresy. Efektem są coraz niższe ceny i dobra flota.
07-17-2017, 12:58 PM
Reply
Jak wypożyczałam auto w Gdańsku to trochę mnie zmroziła cena, jednak w Łodzi jest znacznie taniej w tym zakresie. A na jakość floty rzeczywiście nie można narzekać.
07-17-2017, 02:09 PM
Reply
Miałabym opory przed prowadzeniem nie swojego auta. Bałabym się że spowoduję wypadek czy coś...
07-17-2017, 04:25 PM
Reply
To jest naprawdę solidna wypożyczalnia samochodów osobowych, moim zdaniem oczywiście: http://metropolis-rent.pl/. Cennik dla klientów jest na duży plus, oprócz tego można też tam uzyskać samochód zastępczy z polisy jak jest wypadek, serwisowanie czy coś w tym stylu. I proceduralnie jest wszystko na korzyść klienta – szybko dostajesz auto i możesz jechać.
07-17-2017, 04:37 PM
Reply
No ta wypożyczalnia jest spoko, znajomi z Krakowa jak byli w Łodzi tam właśnie wynajęli auto.
07-17-2017, 06:13 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links