Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Jakie biuro detektywistyczne w Lublinie polecacie?

Czy ktoś z was zna jakies dobre biuro detektywistyczne w Lublinie? Lublin interesuje mnie najbardziej, ewentualnie może być biuro z Chelma, Lubartowa czy Zamoscia. Najlepiej jak byście mogli podac numer telefonu albo adres. Chodzi tylko o sprawdzone biuro, gdzie pracują ludzie, którzy rzeczywiście znają się na tego typu pracy.
02-01-2017, 05:09 AM
Reply
Poszukaj sobie z necie, wystarczy że wpiszesz sobie hasło biura detektywistyczne Lublin i od razu masz całą listę tego typu podmiotów.
02-01-2017, 07:20 AM
Reply
No tak, tylko ja szukam kogos, kto jest rzeczywiście dobry. Dlatego chcialbym wybrać kogoś z polecenia. Czy naprawde nikt z was nigdy nie korzystal z pomocy biura detektywistycznego w Lublinie?
02-01-2017, 09:47 AM
Reply
A dlaczego konkretnie musi to być detektyw z Lublina? Przecież praktycznie każda agencja detektywistyczna działa na terenie całej Polski, a nawet dalej, na terenie całej UE.
02-01-2017, 11:21 AM
Reply
Po prostu potrzebuje kogoś z Lublina, bo tak będzie najlatwiej sprawdzić to, co mnie interesuje.
02-01-2017, 12:31 PM
Reply
Ja co prawda nigdy nie korzystałam z takich usług, ale pracuje niedaleko tej firmy monos24.pl/. Możesz sobie ich sprawdzic. Mają biuro przy Inżynierskiej w Lublinie. Innych biur detektywistycznych z Lublina nie znam, ale pewnie jak dobrze poszukać to jeszcze coś by się znalazło. Na podanej stronie masz listę spraw, jakimi się zajmują. Myśle, że to są standardowe usługi typu poszukiwanie zaginionych osób, sprawdzanie małżonków, sprawdzanie majatku i tego typu rzeczy. W serwisie jest też numer telefonu. Możesz do nich zadzwonić i będziesz wiedzieć, czy zajmą się tym, co cię interesuje.
02-01-2017, 02:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-27-2017 11:41 PM przez nsbokna.)
Reply
O, w koncu jakieś konkrety. Wielkie dzięki, ale może ktoś zna jeszcze inne agencje, które warto by sprawdzić?
02-01-2017, 04:14 PM
Reply
Nie wiem, dlaczego upierasz się, że to musi być agencja z Lublina. Moim zdaniem to nie ma najmniejszego znaczenia, bo i tak ceny tego typu usług zwykle uwzględniają koniecznośc dojazdu do innego miasta.
02-01-2017, 06:46 PM
Reply
Raczej się mylisz, jak zatrudnię kogos z Poznania to dolicz sobie za dojazd do Lublina.
02-01-2017, 07:04 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links