Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Jakie są Wasze opinie o firmie TENSE?

Hej. Poszukuję niezależnych opinii o działajacej w branży SEM firmie TENSE. Chciałbym skorzystac z jej usług, ale najpierw wolę się upewnić, ze współpraca z tą firmą przyniesie mi dobre rezultaty.
09-29-2017, 10:41 AM
Reply
Mnie również interesują opinie o tej firmie. Słyszałem, że ma ona już ugruntowaną pozycję w dziedzinie marketingu internetowego, ale interesuje mnie to, czy proponowane przez nią ceny przekładają się na jakość jej usług.
09-29-2017, 01:17 PM
Reply
Jeśli o mnie chodzi, to mam bardzo dobrą opinię o TENSE. Firma w sposób szczególny dba o zadowolenie swoich klientów, oferujac im szereg działań zmierzających do wypromowania ich działalności w Internecie. W zakresie jej usług znajduje się m.in. marketing treści, pozycjonowanie stron i kampania linków sponsorowanych.
09-29-2017, 02:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-29-2017 07:15 PM przez nsbokna.)
Reply
Ja też słyszałam o tej firmie, ale mnie bardziej interesuje kwestia podjecia tam zatrudnienia niż skorzystania z jej uslug. Ma ktoś rozeznanie w tym temacie?
09-29-2017, 03:33 PM
Reply
Myślę, że możesz postarać się o prace w tej firmie, jeśli znasz się na pozycjonowaniu lub projektowaniu stron, ewentualnie na szybkim i poprawnym pisaniu tekstów.
09-29-2017, 03:51 PM
Reply
Mnie najbardziej interesuje praca w charakterze redaktora tekstów. A co możesz powiedzieć o zarobkach w tej firmie?
09-29-2017, 06:39 PM
Reply
Ja nie narzekam na zarobki w Grupie TENSE. Pod tym względem firma wypada bardzo dobrze. Zresztą wyróznia się ona na tle konkurencji również pod innymi względami, m.in. pod względem jakości swoich usług i skuteczności.
09-29-2017, 07:13 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links