Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Korzystał ktoś z leczenia żylaków poprzez VenaSeal w Poznaniu? Jak wrażenia?

Witam wszystkich forumowiczów! Czy ktoś korzystał z leczenia żylaków metodą VenaSeal i mógłby mi coś na ten temat powiedzieć? Interesuje mnie wszystko – czy to boli, jak przebiega i czy jest skuteczne. Chciałabym zrobić zabieg na miejscu, w Poznaniu wiec polecenia konkretnych specjalistów również są mile widziane, dzięki i pozdrawiam.
07-20-2017, 05:01 AM
Reply
Na czym polega ta metoda? To jest zwykły laser?
07-20-2017, 06:27 AM
Reply
Hej. Co do VenaSeal Poznań ma sprawdzoną i polecaną nawet na zachodzie Europy klinikę: http://chirurgianaczyn.pl/leczenie-zylakow/venaseal/. Na stronie w przystępny sposób opisano na czym polega metoda i jaka jest jej skuteczność. Ze swojej strony mogę polecić bo to nie boli, nie wymaga nawet znieczulenia, a po zabiegu nie pozostają żadne ślady. Tak jakby Twoje nogi odmłodniały o 20 lat. Pozdrawiam serdecznie i w razie pytań służepomcą Wink
07-20-2017, 08:09 AM
Reply
Kurcze myślałem że są metody chirurgiczne i laserowe a tu jeszcze coś innego... Czy to na pewno bezpieczne?
07-20-2017, 10:56 AM
Reply
Tak bezpieczne jak laser. Dla mnie plusem była możliwość powrotu do pracy od razu po zabiegu. Dużo chodze bo pracuje w przedstawicielstwie handlowym wiec nie mogłam sobie pozwolić nawet na kilka dni przerwy. Pozdrawiam!
07-20-2017, 12:12 PM
Reply
Nie wiedziałam że można tak szybko stanac na nogi po zabiegu, ale to dobrze bo też nie moge sobie pozwolić na przerwe. Wiesz coś o przeciwwskazaniach?
07-20-2017, 02:16 PM
Reply
Musiałabyś zapytać lekarza, z resztą robią tam niezbędne badania i ogledziny. Wydaje mi się że nie powinno się usuwać żylaków podczas ciąży ale jakby nie patrzeć wtedy niczego nie powinno się robić.
07-20-2017, 03:34 PM
Reply
Dziękuję za wszystkie informacje, bardzo mi pomogłaś.
07-20-2017, 04:11 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links