Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Kto zna jakiś dobry salon masażu w Krakowie?

Zbliżają się urodziny mojej narzeczonej i pomyślałem, że warto byłoby jej przygotować coś wyjątkowego Smile Wpadłem więc na pomysł, żeby zrobić romantyczną kolację, a w trakcie jej szykowania ja bym posłał ją do salonu masażu, żeby się tam dziewczyna mogła zrelaksować. Nie znam się jednak na takich usługach, a co do piero mówić o samych gabinetach, dlatego liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam!
07-23-2017, 10:35 PM
Reply
A może sam ją wymasuj? Wtedy będzie wniebowzięta :]
07-24-2017, 12:06 AM
Reply
To potem ja jej zrobię kolejny, bez obaw Wink
07-24-2017, 02:01 AM
Reply
Czemu mój narzeczony nie myśli o takich rzeczach… nie chcesz się zamienić? Tongue To znaczy, ja zostanę Twoją narzeczoną, a jemu oddamy Twoją? Tongue
07-24-2017, 03:41 AM
Reply
nigdy w życiu Wink
07-24-2017, 04:15 AM
Reply
Muszę Ci chłopaku powiedzieć, że rewelacyjny pomysł. W sumie sam zastanawiałem się, co sprawić żonie na urodziny i nie pomyślałem o tym nawet, a znam doskonały salon masażu w Krakowie, to, że tak powiem, w podzięce podzielę się, że naprawdę fajne masaże robią panowie z tego linku: http://www.alanmed.eu/. Masz tam do wyboru zarówno masaże relaksacyjne, klasyczne, lecznicze, to już od Ciebie zależy, co zechcesz wybrać.
07-24-2017, 06:39 AM
Reply
Ona dużo pracuje, to właśnie myślałem o relaksacyjnym.
07-24-2017, 09:33 AM
Reply
Dobry wybór Wink
07-24-2017, 11:19 AM
Reply
A ile panowie taka przyjemność? Bo ja strasznie spięta chodzę i nie mogę się sama odblokować Sad
07-24-2017, 01:16 PM
Reply
Jak wejdziesz na ich stronę, to obok zakładki oferta (pierwsza po lewej) masz cennik. Tam masz rozpisane do każdego rodzaju, ilości czasu i wejść. Według mnie stawki są bardzo rozsądne jak na nasze miasto.
07-24-2017, 02:14 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links