Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Kuchnia w małym mieszkaniu

Jak powiększyć w małej kuchni przestrzeń do przechowywania? Mebli wejdzie tutaj niezbyt dużo, więc muszę jakoś konkretnie to rozplanować. Jakie rozwiązania polecacie?
03-23-2016, 11:01 AM
Reply
Moja droga, przede wszystkim to ty pomyśl nad tym, żeby zdecydować się na meble kuchenne w formie zabudowanej. Tutaj będziesz miała bardzo duże pole manewru, bo przecież meble możesz mieć na całej powierzchni ściany. Weź tą propozycję poważnie pod uwagę.
03-23-2016, 01:58 PM
Reply
No oczywiście, że to jest najlepsze rozwiązanie. Spójrz tutaj http://zakladstolarskipigla.pl/oferta/me...-na-wymiar , jak mogą wyglądać dobrze wykonane i w pełni funkcjonalne projekty kuchenne.
03-23-2016, 03:28 PM
Reply
Zdecydowanie polecam.
03-23-2016, 06:21 PM
Reply
Moim zdaniem sprawdzą się zdecydowanie meble na wymiar Poznań i inne miasta bardzo często korzystają z takich mebli. Ja mam już takie meble od wielu lat i zdecydowałem się na drewno egzotyczne. Jeszcze nie spotkałem drugiej takiej kuchni, w żadnym mieszkaniu.
03-23-2016, 07:12 PM
Reply
W przypadku takich mebli nie musisz się decydować na pierwsze, lepsze rozwiązanie, tylko możesz tworzyć swoje plany i projekty. Co ciekawe, zakłady wykonują zarówno klasyczne meble, jak i nowoczesne.
03-23-2016, 07:35 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links