Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Mała miejscowość na urlop w Wielkopolsce

Ze względu na ograniczone finanse dalekie podróże w tym roku nie wchodzą w grę. Chciałbym zostać w Wielkopolsce, ale nie marzy mi się siedzenie w wielkim mieście, bo wystarczy, że jestem tutaj na co dzień. Mieszkam i pracuję w Poznaniu i jestem już trochę zmęczony zgiełkiem i pędem dużego miasta. Chciałbym odpocząć w ciszy i spokoju, zacząć słyszeć własne myśli i przestać na ulicy wpadać na ludzi, bo jest ich tylu, że nie sposób spokojnie przejść ulicą. Chyba potrzebny mi cywilizacyjny detoks. Macie może jakiś pomysł?
12-17-2015, 08:07 PM
Reply
Wielkopolska akurat jest bardzo malownicza i ma wspaniałe jeziora, więc myślę, ze bez problemu coś znajdziesz. Jak ci się podoba agroturystyczny wyjazd? Obecnie agroturystyka nad jeziorem Brzezina - Agroturystyka cieszy się dużą popularnością. Można odpocząć w otoczeniu natury, pospacerować i pooddychać świeżym powietrzem. Jak jeszcze ciągle chcesz zadbać o kondycję to tam na pewno ci się uda, nie będziesz miał żadnej wymówki, a tereny aż proszą, żeby je odwiedzać.
12-17-2015, 10:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-18-2016 08:40 PM przez nsbokna.)
Reply
Agroturystyka to świetny wybór, tylko musisz znaleźć dobre miejsce, żeby poza ładnym krajobrazem, było co zwiedzać. Często odwiedzam domki nad jeziorem Brzezina Agroturystyka - Pałuki to piękna malownicza okolica, a przy okazji sporo miejsc wartych odwiedzenia: Biskupin czy Żnin. Nie trzeba długo jechać z Poznania, a do Torunia czy Gniezna też można się bez problemu wybrać na wycieczkę albo w drodze.
12-17-2015, 10:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-18-2016 08:43 PM przez nsbokna.)
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links