Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Najlepsze okna pcv gdzie kupować?

Witam, szukam sprawdzonych okien pcv. Od razu powiem, ze średnio się na tym znam, ale liczę na to, ze na forum znajdą się jacyś fachowcy. Może chociaż będę wiedziała o co pytać w sklepie Wink
08-25-2016, 06:38 AM
Reply
Najlepiej zamów okno pcv w Szczecinie. Tam wiedzą jak robić dobre okna. Nie wiem czy wiesz ale okno oknie nie równe. Chodzi o liczbę komór im więcej w srodku komór tym lepiej. Optymalnie powinny mieć około siedmiu. Spójrz też na krawędzie. Te zaokrąglone są bardziej wytrzymałe. Chodzi o to jak szybko spływa woda, po zaokrąglonych to idzie dużo lepiej.
08-25-2016, 09:36 AM
Reply
Całkowicie się zgadzam szczecińscy producenci okien pcv są naprawdę na poziomie. Takie okna sa potem całkowicie bezobsługowe, nie trzeba o nie dbać tak jak o drewniane. Do tego można je dobrać praktycznie w każdym kolorze i kształcie.
08-25-2016, 12:13 PM
Reply
To ja ci dam konkret ProducentOkien.eu robi najlepsze okna na polskim rynku. Na zagranicznym również jest w czołówce. Wszystkie duże firmy budowlane kupują okna właśnie u nich. Ich okna spełniają wszystkie normy. Są bezpieczne i nie zawierają toksycznych materiałów. Złożenie zamówienia jest banalnie proste wystarczy wypełnić formularz. To jest dopiero nowoczesny sposób sprzedaży.
08-25-2016, 02:19 PM
Reply
Ja się boję zamawiać przez internet. A jak towar nie dojdzie to co?
08-25-2016, 02:55 PM
Reply
Nie ma takiej możliwości, a nawet jeśli to i tak będziesz mieć zwrot pieniędzy albo jeszcze raz prześlą. Wszystkie tego typu przesyłki są ubezpuieczone. Poza tym jeśli nie podoba ci się ta opcja zawsze możesz złożyć zamówienie bezpośrednio u producenta w Szczecinie. To jest tylko dodatkowa opcja.
08-25-2016, 05:51 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links