Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Nietypowe uszczelnienie.

Nietypowe uszczelnienie.
Prowadzę działalność, w której wykonuje prototypy urządzeń przemysłowych. W najbliższym czasie będę potrzebował wyjątkowo mocnych, wytrzymałych i nietypowych uszczelek przemysłowych. Ma może ktoś na sprzedaż?
05-20-2016, 02:16 PM
Reply
Nietypowe uszczelnienie.
Ja na sprzedaż nie mam, ale wiem kto ma. To firma hth-ptt.pl, w której kupisz praktycznie każdy rodzaj uszczelek. Handlują nawet sznurami do uszczelniania, więc wybór masz ogromny. Zakładam, że przy twojej działalności nie ma mowy o jakiś regułach względem uszczelek, więc tutaj dobierzesz na pewno coś co ci będzie odpowiadało.
05-20-2016, 03:51 PM
Reply
Nietypowe uszczelnienie.
A ja jeszcze dodam, że w tej firmie mają bardzo korzystne ceny. Jak raz z nimi wejdziesz we współpracę, to na pewno będziesz się do nich zgłaszał częściej.
05-20-2016, 05:31 PM
Reply
Nietypowe uszczelnienie.
U mnie wykonali profesjonalne zabezpieczenie dachu. Pełen profesjonalizm. Do tego gwarancja na wykonywane prace. I to wszystko w bardzo dobrej cenie. Myślę, że nie tylko ty skorzystasz z tego namiaru. Zainteresują się chyba wszyscy, którzy użytkują trudne w użytkowaniu maszyny i urządzenia.
05-20-2016, 06:28 PM
Reply
Nietypowe uszczelnienie.
No niestety tego rodzaju firm brakuje na naszym rynku, dlatego taki kontakt jest na wagę złota.
05-20-2016, 07:26 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links