Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Nieuczciwa konkurencja.

Nieuczciwa konkurencja.
Dziwna sprawa. Ostatnio mamy wzmożone kontrole skarbowo-ubezpieczeniowe. Nie wiadomo skąd, ale dostalem cynka, że ktoś na nas je napuszcza. Mam pewne podejrzenia kto z konkurencji tak bardzo chce się nas pozbyc, ale wiadomo, pewności nie mogę mieć. Dlatego chcę się dowiedzieć na pewno i stąd moje pytanie do was: jak mogę to zrobić?
06-14-2016, 10:38 AM
Reply
Nieuczciwa konkurencja.
Jest jedno rozwiązanie, myślę, że dyskretne. Możesz wynająt detektywa do przeprowadzenia wywiadu gospodarczego, w którym dowiesz się czy twoje podejrzenia są prawdziwe czy przesadzasz. Moim zdaniem chyba warto w coś takiego pójść, skoro masz spore problemy w firmie przez to i w sumie to nie możesz w niej normalnie funkcjonować, prawda?
06-14-2016, 01:17 PM
Reply
Nieuczciwa konkurencja.
Niby tak, tylko po prostu nigdy bym wcześniej o tym nie pomyśłał. Z drugiej strony nigdy nie miałem do tego powodów. Znasz w Warszawie usługi detektywistyczne godne polecenia, które mógłbym wynająć i mieć pewnośc rezultatów?
06-14-2016, 03:24 PM
Reply
Nieuczciwa konkurencja.
Mogę ci spokojnie polecić MB Detektywi w stolicy. Są solidni, co do tego nie mam wątpliwości, przy okazji doradzą ci z doświadczenia jak podejść do sprawy. Sądzę, że lepiej nie znjadziesz.
06-14-2016, 04:14 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links