Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Nowy oddział i przeprowadzka przy okazji – Poznań

Chcę się przeprowadzić do Poznania w najbliższym czasie, myslę, że jakies pół roku i tym samym otworzyć oddział firmy w tym miescie. Pierwszym zajmie się brat tu gdzie jesteśmy, ale ja już myśle i rozglądam się na wynajmem powierzchni biurowych do pracy. Jak to u was wygląda? Gdzie szukac, w jakich cenach, żeby nie dac sie zrobic w butelke? Czego konkretnie szukać?
03-29-2016, 02:18 PM
Reply
Jak firma to oczywiscie lokalizacja ma kluczowe znaczenie. Szukając wybieraj takie, które mją nieco większą powierzchnię od tej, która uważasz, że ci sie przyda. Zawsze prędzej czy później ci go zabraknie. A tak poza tym to szukaj u sprawdzonych deweloperów. Ogólnie rzecz biorąc da się tu znaleźć całkiem niezłe biuro wynajem Poznań ma na nieco bardziej preferncyjnych zasadach niż inne miasto, chociażby Wrocław. Tam ceny sa po prostu niebywałe, u nas w Poznaniu jest całkiem ok.
03-29-2016, 03:50 PM
Reply
Dobrze wiedzieć. Kiedyś zastanawiałem się nad Wrocławiem i nie mówię nie, ale do Poznania mnie ciągnie jeszcze z innych powodów więc ma sens, zeby się tam po prostu przenieść i robic swoje na nowym.
03-29-2016, 05:04 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links