Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Odświeżenie mieszkania po przeprowadzce

Jak w temacie. Myślimy o wyborze firmy oferującej wykańczanie mieszkań Poznań i okolice, bo mieszkamy teraz z żoną i dzieckiem kilka kilometrów za miastem. Chodzi konkretnie o kontrolę nad pracami fachowców. Jak to zrobić, żeby zrobili wszystko jak trzeba, jednocześnie nie siedząc cały czas w mieszkaniu, bo nie możemy pilnować prac cały dzień ani też nie ma nikogo, kto by mógł za nas to zrobić.
07-15-2016, 06:26 PM
Reply
No cóż... Zawsze możesz zainstalować kamery Wink A tak serio to myślę, że ze sprawdzoną ekipą nie powinno być problemu. Przejrzyj opinie w Internecie, pogadaj ze znajomymi. Jeśli wybierzesz jakąś większą firmę która ma swoją stronę www, reklamuje się w prasie itd, to powinno być ok, bo przecież im zależy na opinii, a wiadomo, że jak coś będzie nie tak, to się niezadowolony klient od razu wyżali na forum czy na fejsie.
07-15-2016, 07:02 PM
Reply
Mogę polecić janer-bud.pl Robią wszystko od kartongipsów i elektryki po montaż paneli podłogowych Poznań i okolice tak jak piszesz.
07-15-2016, 07:43 PM
Reply
Ja też polecam wzięcie profesjonalnej ekipy remontującej mieszkania w Poznaniu. Najlepsza jest taka, która już działa od dłuższego czasu, wtedy powinno być dużo o niej opinii, więc będzie czym się kierować.
07-15-2016, 10:30 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links