Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Odszkodowanie dla rowerzysty

Witam. Mój młodszy brat jechał rowerem i uległ wypadkowi. Mieszkamy w pobliżu Gorzowa. Sprawa wygląda dość poważnie, ale na szczęście powoli dochodzi do siebie. Podobno, jeśli sie nie spowodowało wyopadku można uzyskać odszkodowanie na pokrycie kosztów leczenia. Problem w tym, że samochód, który brata potrącił nawet sie nie zatrzymał, więc nie ma sprawcy. Co teraz?
11-02-2016, 09:42 AM
Reply
Z tego co wiem, to odszkodowania w takich sytuacjach wypłaca właśnie ubezpieczyciel sprawcy. Jak go nie ma, to trudno powiedzieć. Może skorzystaj z pomocy jakiejś firmy prawniczej?
11-02-2016, 10:49 AM
Reply
Może spróbuj w firmie egzekwującej odszkodowania w Gorzowie. Jest tam firma prawna invicte.pl, która się z tego co wiem zajmuje właśnie pomocą prawną osobom poszkodowanym w wypadkach i innym, które nie mogą uzyskać wypłaty odszkodowania od ubezpieczalni.
11-02-2016, 01:20 PM
Reply
Myśle, że pomoc prawna to dobry pomysł. Takie firmy zwykle biorą procent od uzyskanego odszkodowania, więc im też zależy, żeby je uzyskać i żeby było jak najwyższe.
11-02-2016, 03:42 PM
Reply
Jeśli chodzi o wypadki bez sprawcy, to jest coś takiego jak Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, który wypłaca odszkodowania, jeśli sprawca np. zbiegł z miejsca wypadku. W każdym razie tak było kiedyś.
11-02-2016, 03:54 PM
Reply
Również polecam firmę prawniczą, najlepiej z dłuższym stażem na rynku, bo wtedy ubezpieczalnia wie, z kim ma do czynienia i że musi sie liczyć z taką firmą.
11-02-2016, 06:18 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links