Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Plany na wakacje

Plany na wakacje
Cześć, planuję w tym roku urlop w Grecji i zastanawiam się nad odwiedzeniem greckiej wyspy Kos wczasy w tym miejscu wydają się dobrą propozycją dla rodzin z dziećmi.
01-26-2016, 10:03 AM
Reply
Plany na wakacje
Cześć, planuję w tym roku urlop w Grecji i zastanawiam się nad odwiedzeniem greckiej wyspy Kos wczasy - F11 w tym miejscu wydają się dobrą propozycją dla rodzin z dziećmi.
01-26-2016, 11:20 AM
Reply
Plany na wakacje
Biorę też pod uwagę urlop na Krecie, gdyż wyjdzie w podobnej cenie. Nie wiem, czy lepiej jechać w miejsce bardziej znane, czy może jednak postawić na kameralność wyspy Kos.
01-26-2016, 12:22 PM
Reply
Plany na wakacje
Nie byłam na Krecie, ale w sumie to nie żałuję, bo na Kos bardzo mi się podobało. Myślę, że kameralność i spokój mają swój urok, który docenią zwłaszcza rodziny.
01-26-2016, 01:34 PM
Reply
Plany na wakacje
Aha, miałem jeszcze do wyboru trzecią opcję, czyli malowniczą grecką wyspę Korfu wczasy są tam stosunkowo tanie. Jednak zachęcony twoimi opowieściami o wyspie Kos, już właściwie podjąłem decyzję.
01-26-2016, 03:17 PM
Reply
Plany na wakacje
No i słusznie. Do Korfu możesz pojechać ewentualnie innym razem. Korfu też jest bardziej popularna niż Kos.
01-26-2016, 05:40 PM
Reply
Plany na wakacje
Chyba właśnie tak zrobię. Teraz do Kos, a do Korfu może wyruszymy w przyszłym roku.
01-26-2016, 08:13 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links