Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Polecacie jakie szkolenia menadżerskie z dobrą skutecznością?

Jest taki moment w rozwoju firmy że chcielibyśmy wykupić jakieś szkolenia dedykowane menadżerom. To doświadczeni ludzie ale wiadomo że trendy w handlu się zmieniają więc warto byłoby jakoś zadbać o to by byli „up to date” ze wszystkimi ważnymi tematami. Jeśli znacie jakichś dobrych trenerów prosiłbym o namiary.
01-25-2017, 09:25 AM
Reply
Nie powinieneś mieć problemów bo szkolenia dla przedsiębiorstw są dziś mega dochodową gałęzią. Tak naprawdę ciężko znaleźć dynamicznie rozwijającą się firmę która by z takich rozwiązań nie korzystała. Naturalnym skutkiem jest większa liczba trenerów.
01-25-2017, 11:31 AM
Reply
Jakoś w ubiegłym roku ze szkoleniami była u nas Perspecta, bardzo fajnie to wyszło. Trenerzy rzeczowi, zorientowani w tematyce zarządzania. Myślę że warto się bliżej zainteresować.
01-25-2017, 12:04 PM
Reply
Wygląda to całkiem ciekawie, nie da się zaprzeczyć http://perspecta.pl/szkolenia/menedzerskie/. W zasadzie mnie też ta sprawa interesuje bo niedługo szkolenia menadżerskie także u mnie będą potrzebne. Jeśli ekipa jest solidna to według mnie można im to powierzyć bez obaw.
01-25-2017, 02:48 PM
Reply
W dobrze przygotowanego menadżera warto zainwestować nawet sporą kwotę bo taka inwestycja się zwraca i to szybciej niż się niektórym wydaje. U mnie po szkoleniach efektywność wzrosła i liczby to pokazują.
01-25-2017, 03:07 PM
Reply
Nie znam bliżej tematyki szkoleń bo do tej pory z nich nie korzystałem, poza szkoleniami IT ale to zupełnie inna historia. Natomiast wcale nie dziwię się że coraz więcej przedsiębiorców docenia takie rozwiązania.
01-25-2017, 03:29 PM
Reply
Ktoś już wspomniał że raczej ciężko dziś wskazać podmioty gospodarcze które stroniłyby od szkoleń, zwłaszcza gdy operują na szerszą skalę.
01-25-2017, 05:14 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links