Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Polecane i niedrogie tabletki na penisa

Jakie niedrogie tabletki na penisa moglibyscie mi polecić jesli szukam czegos na zwiekszenie czlonka? Nie spodziewam się spektakulranych efektów ale nawet centymetr czy dwa bardzo by mi pomogły. Mam nadzieję że pomożecie, z góry dzięki.
09-20-2017, 08:58 AM
Reply
Wejdź na dowolne damskie forum a znajdziesz masę konstruktywnych wypowiedzi na temat rozmiarów. Nie ma to żadnego znaczenia, kobieta oczekuje zupełnie innych rzeczy, a współżycie i rozmiar są tylko dodatkami. Może i ważnymi ale tylko dodatkami. Lepiej unikac magicznych srodków bo kto wie jakie efekty wystąpią po latach?
09-20-2017, 10:31 AM
Reply
Po pierwsze, wiekszosc facetów chce powiekszyc rozmiar tylko i wylacznie dla siebie. Świadomość że wszystko jest tam tak jak być powinno zwieksza pewność siebie i poczucie własne wartości. Skoro wchodzimy juz w kwestie techniczne to nie ma co się oszukiwać, rozmiar ma znaczenie i to duże. Każdy kto choć trochę zna się na kobietach będzie o tym wiedział.
09-20-2017, 10:49 AM
Reply
Generalizujesz i podchodzisz do tematu szowinistycznie. Takie insynuacje godzą we mnie jako kobietę.
09-20-2017, 11:35 AM
Reply
Ale taka jest prawda, zostaliśmy stworzeni po to żeby miedzy innymi dalej sie rozmnażać, a najlepiej jeśli znajdziemy silnego genetycznie partnera. Nie zmienisz natury.
09-20-2017, 01:19 PM
Reply
Dyskusja bardzo ciekawa ale jednak bylbym wdzieczny za pomoc i wskazanie jakiś dobrych i niedrogich tabletek.
09-20-2017, 03:34 PM
Reply
Z tym że rozmiar jest ważny po prostu nie mozna sie nei zgodzić. Na szczescie są dziś tabletki na penisa które załatwiają problem. Sporo pożytecznych informacji znajdziesz tu http://penilarge.eu/tabletki-penilarge/ a jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś konkretnego to śmiało pisz tutaj albo na priva. Z przyjemnością pomogę bo wiem jak to jest zmagać się z tym problemem i wszędzie natrafiać na krytykę i opór. Pozdrawiam.
09-20-2017, 03:54 PM
Reply
O to chodziło, dzięki za odpowiedź bo tak szczerze to nie wierzyłem że ktokolwiek mi odpisze i w jakiś sposób pomoze. Dzięki Smile
09-20-2017, 04:21 PM
Reply
Nie ma za co dziękować, od tego jest forum żebyśmy mogli sobie pomagać a tak jak już pisałem wiem jak ta sprawa potrafi zatruć zycie także 3maj się i powodzenia. Nawet ci zazdroszczę tego uczucia pewności po kuracji które teraz już mi trochę spowszedniało :]
09-20-2017, 06:11 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links