Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Poleci ktoś firmę, która wykonuje ekologiczne pranie dywanów?

Dzień dobry, mam delikatną sprawę. Kupiłam kilka lat temu bardzo piękny i no cóż, drogi, dywan z Maroko. Niestety nie spodziewałam się, że moje dziecko da radę dokonać na nim takich aktów destrukcji kredkami, jedzeniem i plasteliną :/ Dywan był w odcieniach kremowego, ale teraz to już z dawnej świetności nic nie zostało. Chciałabym zamówić usługę czyszczenia, ale zależy mi, żeby to było ekologiczne czyszczenie, bo raz że staram się bardzo to promować moim życiem, a dwa, że to jest bardzo delikatne włosie, które może źle zareagować na jakąś podejrzaną chemię. Podpowiedzcie coś proszę!
04-05-2017, 04:45 AM
Reply
Przychodzi mi do głowy kilka nazw, ale trudno ci pomóc, bo nawet nie napisałaś w jakim mieście mieszkasz. O dywanie wiem nawet gdzie był kupiony, a takiej ważnej informacji brakuje Big Grin Chyba nie ogólnopolskich sieci z tej branży
04-05-2017, 07:00 AM
Reply
Fakt, mea culpa. Mieszkam w Warszawie, więc z tego miasta szukam firmy z usługami czyszczenia dywanów.
04-05-2017, 09:19 AM
Reply
To niestety, nie pomogę. Ja jestem z Wielkopolski i mogłabym polecić ewentualnie kogoś z Poznania, Piły lub Gniezna
04-05-2017, 10:37 AM
Reply
Ja jestem też ze stolicy, może pomogę jakoś. Nie znam co prawda żadnej innej, ale ja jak chce zamówić raz na jakiś czas pranie dywanów w całym domu, to zawsze wybieram Tanie Pranie. Jak nazwa wskazuje, nie są drodzy a za to bardzo porządnie wykonują swoją pracę
04-05-2017, 01:20 PM
Reply
Brzmi zachęcająco, dopowiesz jeszcze coś o ofercie?
04-05-2017, 02:40 PM
Reply
Na ich stronie internetowej: http://taniepranie.waw.pl/oferta/pranie-...-warszawa/ masz wszystkie szczegóły o tym, jak przebiega w ich wykonaniu ekologiczne czyszczenie dywanów na terenie Warszawy.
04-05-2017, 04:35 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links