Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Pomysły na świąteczne prezenty

Serwus! Szukam pomysłu a świąteczne i nie tylko świąteczne pomysły, bo zawsze mam problem z ich zakupem. Możecie coś podiweidziec i przedstawić przynjamiej kilka pomysłów na prezent w rozsądnej cenie?
03-01-2016, 02:33 PM
Reply
Dla kogo?
03-01-2016, 03:26 PM
Reply
Ogólnie – i dla kobiet i dla mężczyzn.
03-01-2016, 05:08 PM
Reply
Opcji jest mnóstwo. Kobieta – biżuteria, kwiaty, kosmetyki, akcesoria, vouchery do SPA itp. Facet – gadżety, krawat, pasek, zegarek Adriatica, kosmetyki, ubrania itp. Ja opcjonuje przy kupnie zegarka, jak się zdecydujesz to zajrzyj na http://www.jademi.pl/17-adriatica - mam dobre wspomnienia z zakupów w tym miejscu
03-01-2016, 06:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2016 06:29 PM przez nsbokna.)
Reply
Proponuje odwiedzić sklep online Jademi. Zawsze szukam tam prezentów dla bliskich i zawsze znajduje jakieś ciekawe ozdoby – kolczyki, zawieszki, zegarki i inne takie.
03-01-2016, 09:14 PM
Reply
Najłatwiej chyba kupowac prezenty, które są zwiażane z zainteresowaniami .Wędka dla wędkarza, nowa gra komputerowa dla maniaka gier, ksiązka, dla mola książkowego itd. Trzeba troche pogłówkować, a nie szukac uniwersalnych pomysłów na każdą okazję.
03-01-2016, 09:44 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links