Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Poszukiwana dobra firma, która produkuje litery podświetlane

Dzień dobry wszystkim. Prowadzę niewielki sklepik z alkoholami (z wyższej półki), dobrą kawą i herbatą. Ostatnio zastanawiałam się, w jaki sposób skusić większą liczbę klientów do przekraczania mojego progu, i wpadłam na pomysł wykorzystania podświetlanego napisu. Wiele osób wybiera się przecież na zakupy późnym popołudniem lub wieczorem.
Chciałabym więc zapytać, czy ktoś z Was zna dobrą firmę z Warszawy, która zrealizuje takie zamówienie.
05-15-2017, 01:22 PM
Reply
A po co Ci litery? Nie lepiej zdecydować się na tablicę LED. Przynajmniej wyświetlisz na niej wszystko, co będziesz chciała.
05-15-2017, 03:08 PM
Reply
Właśnie nie. Bardzo podoba mi się logo mojego sklepu i myślę, że świetnie będzie to wyglądało w połączeniu z literami. Smile
05-15-2017, 03:43 PM
Reply
Cześć Wam! Jeśli chodzi o działającą w Warszawie firmę, która produkuje litery podświetlane, to ja z czystym sercem mogę polecić ich: http://produktyreklamowe.com.pl/pl/8-lit...dswietlane. Nie tak dawno wykonali kilka prac dla sieci, w której pracuję, i muszę przyznać, że efekty są świetnie. Nawet klienci je doceniają. Smile
05-15-2017, 06:04 PM
Reply
Hej! Potwierdzam. ProduktyReklamowe.com.pl to świetni specjaliści. I to nie tylko w zakresie podświetlanych liter. W ofercie mają też świetne i tanie ramy, szyldy i tablice. W sam raz dla sklepów z różnych branż. Smile
05-15-2017, 06:25 PM
Reply
Zaciekawiliście mnie ofertą tej firmy. Przejrzałam sobie realizacje i ceny i wygląda to bardzo dobrze. Napisy estetyczne, gustowne. Z kolei ceny naprawdę konkurencyjne. Dziękuję Wam. Na pewno się do nich odezwę.
05-15-2017, 07:07 PM
Reply
Cześć! Widzę, że kilka osób jest tu dość dobrze zorientowanych. Przeglądałam sobie stronę firmy ProduktyReklamowe i zastanawiam się, czy warto powierzyć im wykonanie całej oprawy reklamowej sklepu. Chodzi o branżę odzieżową.
05-15-2017, 07:38 PM
Reply
Jasne, że tak! Tylko wcześniej skontaktuj się z nimi i dokładnie omów sprawę. Pewnie będziesz musiała też wysłać kilka zdjęć, żeby mogli przygotować jakieś projekty. Smile
05-15-2017, 08:26 PM
Reply
Dzięki!!! Pozdrawiam. Smile
05-15-2017, 10:39 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links