Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Poszukiwane są pasy zębate. Ktoś coś?

No witam. Mam taki problem właśnie że nie moge znaleźć nigdzie pasów zębatych, a bez nich cała moja machnieria się do niczego nie nadaje i nie idzie niczym innym tych części zastąpić. Wiecie gdzie to kupić w ogóle?
03-03-2017, 02:52 PM
Reply
Tak to właśnie czasami bywa, że jak się człowiek nie zabezpieczy wcześniej to jest problem. Trzeba mieć części zapasowe inaczej potem wszystko stoi i nie idzie opanować. No są na pewno takie specjalistyczne sklepy z techniką liniową, gdzie można dostać tego typu sprawy
03-03-2017, 03:03 PM
Reply
No pewnie, że są. Ja na przykład pasy zębate kupuje na stronie abcnc.pl/kola-zebate-i-pasy-zebate i wiem, że tutaj zawsze one są w najlepszych okazjach, które wręcz trudno jest znaleźć gdzieś indziej. Na dodatek wszystko zamawiasz przez internet i bez wychodzenia z domu
03-03-2017, 04:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-29-2017 07:49 PM przez nsbokna.)
Reply
No i widzisz, Twój problem jest rozwiązany, możesz kupić profesjonalny osprzęt nawet bez wychodzenia z domu i Ci dostarczą porsto do drzwi warsztatu, żeby wszystko mogło działać bez zarzutów Smile Rozjerzyj się tam, może coś więcej znajdiesz
03-03-2017, 07:39 PM
Reply
Dzięki chłopaki, bardzo mi naprawdę pomogliście i mam nadzieję, że nie będę zawiedziony, a w tym sklepie rzeczywiście znajdę wszystko to, czego potrzebuje do tego, żeby moje maszyny sprawnie działały wreszcie. Dzięki za pomoc! Smile
03-03-2017, 08:35 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links